INTERFAC

Één keer in de week komen alle studentenclubs van de buitencampussen samen aan de Basic Fit op campus Middelheim (CMI) of de topsportschool in Fort VI. Hier doen ze elke week aan een andere sport waaronder volleybal, voetbal en badminton. Zo proberen de clubs zo veel mogelijk punten te verzamelen, om te strijden voor de verschillende titels die hier te verdienen vallen zoals sport van het jaar, fairplay van het jaar, en nog veel meer. Om mee te doen aan een interfac moet je niet tot een studentenclub behoren. Je kan gewoon een club kiezen, en in hun naam komen sporten.

Voor meer info kan je ons volgen op Facebook.

Kalender

Wanneer? Wat? Waar?
Mon 13 Feb 17 IF: volley heren CMI (Campus Middelheim, Basic Fit)
Mon 20 Feb 17 IF: surprise CMI (Campus Middelheim, Basic Fit)
Mon 27 Feb 17 IF: korfbal CMI (Campus Middelheim, Basic Fit)
Mon 6 Mar 17 IF: Handbal Heren CMI (Campus Middelheim, Basic Fit)
Mon 13 Mar 17 IF: volleybal dames CMI (Campus Middelheim, Basic Fit)
Tue 21 Mar 17 IF: Basketbal dames Sportschool Fort VI
Mon 27 Mar 17 IF: handbal dames CMI (Campus Middelheim, Basic Fit)
Tue 28 Mar 17 IF: Basketbal heren Sportschool Fort VI
Tue 18 Apr 17 IF: Tennis Ter Eiken (Edegem)
Tue 25 Apr 17 IF: Badminton dames Sportschool Fort VI
Tue 2 May 17 IF: Badminton heren Sportschool Fort VI
Mon 8 May 17 IF: atletiek Fort VI
Wed 17 May 17 IF: Highlandgames + highland TD CMI (Campus Middelheim)